yandex

Söyle sohbet etsinler..

Söyle sohbet etsinler..

Bir gün bir sohbet odasına giriş yaptım ortam gayet mütevazi, ve hoş bir karşılama ile karşılaştım. Selam merhaba demeye kalmadan ve sohbet penceresi birden dolmaya başladı özellere gelen insanlar, #sohbet kanalından seslenenler gerçekten hoşuma giden bir karşılamadan dolayı o sohbet sunucusuna (adını vermek istemiyorum) şükranlarımı borç bilirim. 1 kaç hafta takılmaya başladıktan sonra tanışmalar isim sormalar, yaş kaç gibi ibareler her şey yazılı olan sohbet sunucularında mevcuttur. Hafta geçtikten sonra isimle hoş geldin demeler, nasılsın gibi tabirler artık çoğaldıktan sonra bir Yönetici kanala girerek Söyle sohbet etsinler gibi tabir kullandı ve kanal tekrar şenlenmeye başladı.

Benim bildiğim yöneticilik sorunları dinleme, sorunlara çare olma, kişi ile tüzel bir yardım sunmadır. Benim bildiğim Memoserv, Chanserv, Nickserv, Operserv, gibi konularda sohbet odalarına giren insanlara, bilgisi kadar yardımcı olabilir yada takıldığı konularda üst kademelerden yardım talep etmek zorundadır, böle bir yetki ile dolaşan insanların her zaman sohbet odalarında yerleri vardır ve sevilirler. Sizlerden tek ricamız bu tür davranışa tabii kalırsanız + bir yöneticiden destek almanız olacaktır. Bu tür admin yada oper sohbet sunucularında olması kesinlikle yasaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. persus dedi ki:

    Memoserv, Chanserv, Nickserv, Operserv, bu ünvanları bilmek ve görevlerini de bilmek ortama yeni giren birinin harcı değil bence.
    pek inanırıcı gelmedi

BİR YORUM YAZ