Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Son çılgınlık! Dalgalı kaş ve dudaklar

‘Dalgalı’ kelimesi güzellik dünyasında sadece saçlar için kullanılıyor sanıyorsanız artık yanılıyorsunuz. Instagram’da gördüğümüz dalgalı kaşlar ve dalgalı dudaklar yeni bir trend haline geldi. Futuristik bir tarza sahip bu trend, geleceği günümüze taşıyor.

Dışarı çıktığınız zaman, makyaj tazelemek için normalden daha çok vakit ayırmanıza neden olacak bu trendin çok mu sevileceğini yoksa hemen sona mı ereceğini zaman gösterecek..

NEW TREND!! What do you think about wavy brows and lips? Yay or nay? ?? FOR FULL VIDEO TUTORIAL GO TO MY YOUTUBE CHANNEL (link in bio!!)¦?¦?¦?¦?¦?¦?¦? ?????/????-??????? ?? ???? ????? #wavylips #wavybrows #wavylipschallenge #brows #lips #eyebrows #fakeupfix #dailygirlsfeed #stylevideo #allmodernmakeup #hudabeauty #bretmansvanity #makeuptutorial #makeupvideos #peachyqueenblog #make4glam #makeupartistsworldwide #makegirlz @hudabeauty @peachyqueenblog @allmodernmakeup @1minutemakeup @bretmansvanity @wakeupandmakeup @makeuptutorialsx0x @glamvids @bourjoisparis @maccosmetics

ADELE (@_adele_kz)’in paylaştığı bir gönderi ()


  • Yazar: Yönetici
  • Tarih: 22 Mart 2019
  • Kategori: Kadın
  • Etiket:
  • Görüntüleme: 158 Defa

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri