Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Sigara Bırakmak Sigara’dan Hepten kurtulmak

Sigara Bırakmak Sigara’dan Hepten kurtulmak

Sigara’nın bizlere ne kadar zarar verdiğini sanirim bilmiyen yoktur. Sigara’nin insan vucudunun ve sağlıgını her gün geçtikçe dünya genelin’de bir çok hastalıklara davetiye cikartiyor. Sigara bırakmak için sizlere bügün bazı püf noktalari siralicaz. Sigara birakmak yeniden başlamak demektir. Sizde Sigara’dan sonsuza kadar kortulmak istiyorsaniz bu makalemize göz atmanizi isteriz.

sigaradan kurtulmak

sigaradan kurtulmak

Sigara Bırak Ödüllü al

Yeni kanuna göre sigara bırakan çalışanlara ödül verilecek. Başta kamu personeli olmak üzere tüm illerde yeni kanuna göre ödüller vermeye başlandi bile.
Türkiye Yeşilay sigara bırakanlar için yeni bir uygulama gittiğini ve Edirne Şubesi’nce başlatılan çalışmayla tüm kamu kurumlarında sigarayı bırakan personelin tespiti için çalışma gerçekleştirildi.

sigara bırak ödül al

sigara bırak ödül al

Sigara bırakma Hattı

Sizlere sigara bırakma danışma merkezin telefon numaralari vericez sizde bu sayede sigaradan kurtulmak ve bir daha içmemek için hemen sizde Alo 171 sigara bırakma hattını arayınız sigara bırakma hatti sizlere bütün detayları ve olumlu olumsuz yan etkileri sizlere tek tek anlatacak ve gereken önlemleri sizlerle paylaşıp sizde bu sigara dan bir an önce kurtulmuş olacaksınız.

Sigara bırakma hattı

Sigara bırakma hattı

Sigaran’ın Zararlari

Sizlere Sigaran’nın ne tür olumsuzluklar oluşturduğunu ve sağlıgınızı nasıl bozduğunu bir kez daha ısrarla bahsetmek istiyoruz. Sigara bağımlılık yapıcı bir madde olması ve serbest satılabilmesi nedeniyle günümüzde insanlari sağlığını tehdit etti halde ve önemli faktörlerden biri olduğunu biliyor. Yalnızca bir sağlık sorunu değil, aynı zamanda sosyal ve ekonomik bir sorundur da.

sigaranın zararlari

sigaranın zararlari

Sigara içinde en tehlikelileri arsenik (fare zehiri), benzin, kadmiyum (akü metali), hidrojen siyanid (gaz odaları zehiri), toluen (tiner), amonyak ve propilen glikol olmak üzere 4000’in üzerinde kanserojen ve toksik madde bulunmaktadır. Sonuç olarak ciğerlerimizde katran (asfalt) oluşmaktadır.

Sigara nasıl birakilir?

Öncelikle herangi bir bitki ve hap gibi özelikler her ne kadar faydası olsada sizlere en önemli yol gösteren şeyin beyin gücü olduğunu unutmayınız. Sigara bırakmak için ilk önce beyniniz den onu silmenizdir. Bunu yapamıyorsanız azaltarak ve yavas yavas bırakabilirsiniz. Sigara bırakmak çok zor bir şey diyil sadece bilinç altı olusturmuş sizde ve sizde içmesem yapamam gibi hayal kırıklığına uğramiş gibi düşüncelerinizden kurtulun. Basit ve en önemli yol sigara bir anda bırakmak ve birdaha kullanmamak. Bu hem maddi ve manevi olarak size çok iyi bir kazanç elde etmiş olursunuz.

sigara nasıl bırakırım

sigara nasıl bırakırım

En önemli faktörlerden birisi’de Sağlık Sağlık nasıl birşey olduğunu çok kişi önemsemiyor. Nedeni ise çünkü başına gelmedi için pek önemsemedi göz önünde olduğünü gösteriyor. Milyon diyoruz ama şu günümüz dünyasında bir milyar geçti ve geciyorda sizde hemen aklınızı başına alarak sigaradan bir an önce kurtulun. O sizi birakmadan siz bir an önce sigaran kurtulum sağlıklı bir hayata ilk adımlarinizi atmaya çalişin sabah uyandığınızda ağız kokusu ve sigara kokusu bir çoğunuz bunu çekiyor eminiz ki bu sigara dan oldunu ve uzak durmanızı özellikle uyarıyoruz.



Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. Seher

    8 Şubat 2019 at 21:32

    Cok faydali bir paylaşim emeginize saglik

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri