Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Sıfır Bir 5 Sezon 4 Bölüm Ne Zaman

Sıfır Bir 5 Sezon 4 Bölüm Ne Zaman

Sıfır bir 5 Sezon 3 bölüm neler oldu? 06:02:2019 Çarsamba günü yayinlanan sıfır bir 3. bölüm’de necib’in gardiyan kulaklarını ısırarak koparmıstı. Diyer Yandan Malta ceza evi olan savaş’ın ve yeni arkadaşı zalim müdürün isyanina Daha fazla dayanmadiklari gördük. Müdürün ceza evine bayan getirip tecavüz edildiği göstermişti. Savaşın avukatı şikayette bulunmuş malta ceza evine mufettiş gelerek savaştan bilgiler aldı.diyer yandan Cabbar Ozcanı ararken Gokhan ozcanı yakalayıp paraları alıp kafasına sıkarak öldürdü.
Malta ceza evinde ise işler bi hayli karişti için savaş ve yanındaki ile birlikte müdürü ve gardiyan öldürdü.

Sıfır bir adana 4 bölüm hakkında bilgiler

Sıfır bir 4 bölüm simdiden merak edilmeye başladi. Savaş ile yanındaki müdürü öldürdü. peki bundan sonra neler olacak sıfır bir adana’da sıfır bir 4 bölüm fragmanı yakın zamanda yayınlanacak.
Son olarak film hakkında merak ettiklerinizi simdiden bizimle paylaşabilirsiniz.
Alt kısımda yorumlarınızı ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sıfır Bir 5 Sezon 4 Bölüm Ne Zaman

Sıfır Bir 5 Sezon 4 Bölüm Ne Zaman

Sıfır bir 5 sezon 4 bölüm ne zaman?

Sıfır bir 4 bölüm Her hafta çarsamba akşamı blutv’de yayınlamaktadir. sıfır bir nasıl izlerim ? yapmanız gerekenler Blutv üye olup her Çarşamba günleri sıfır bir izliyebilirsiniz.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri