Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Şans topu Sonuçlari 06.02.2019

Şans topu Sonuçlari 06.02.2019

Şans topu Şonuclari her hafta Çarsamba günü sitemiz de yer vericez şans topu sonuçlari sitemizden ögrenebilirsiniz ve ne kadar kazandiğinizi milli piyango resmi sitesinden aldiğimiz veriler sizlere paylaşmaktayız herangi bir sorumluluk kesinlikle kabul etmiyoruz. tek arzumuzun sizlerin kazanmaniz olmasi dileğiyle, Şans topu sonuclari alt kısımda bulunan resimler milli piyango resmi web sitesinden alınmıstır. Bu nedenle bazen yogunluk olur ve sizlere direk alıp paylaşmak istedik.

şans topu sonuclari

şans topu sonuclari

Şans topu nasıl oynanır

İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir. Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Alt kısımda bulunan Şans topu kağıtları istediğiniz 5 sayı üst kısma yazarak + sayılar da 1den 14 kadar herangi bir sayı secebilirsiniz.

şans topu nasıl oynanır

şans topu nasıl oynanırBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri