Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Polis Kamyoncuya Nereye Anon’su

Polis Kamyoncuya Nereye Anon’su

İnanilmazi güç bir anons Polis’in Kamyoncuya nereye böyle anons geçti.

İstanbul Şişli’de bir kamyon şoförü seyir halinde iken trafik polisin anons’u ilgiç oldu, kasasına metrelerce yükseklikte kağıt yığını bağladığı araç’la trafikte adeta kazaya davetiye çıkardı. Durumu gören trafik polisi ise, ‘Nereye böyle’ diyerek anons yaptı.

Polis Kamyoncuya Nereye Anon'su

Polis Kamyoncuya Nereye Anon’su

Bugün ki haberimiz Sizlere istanbul Şişli’de Piyalepaşa Bulvarı üzerinden Okmeydanı istikametine giden bir kamyon şoförü, kasasına iple metrelerce yükseklikte kağıt yığını bağladığı araçla trafikte kazaya davetiye çıkardı. Metrelerce yükseklikte kağıt istiflediği kamyon ile yola devam eden sürücüye trafik polisi önce kamyonet plakasını söyleyerek, sonra da ‘Nereye böyle’ diyerek anons yaptı. Polis aracının anonsuna aldırış etmeyen sürücü, E-5 karayolundan Haliç Köprüsü’nden geçerek Fatih istikametine doğru yoluna devam etti. Kendisinin ve çevresindeki diğer sürücülerin güvenliğini tehlikeye atan sorumsuz sürücü, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri