Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Modem kurulumu Kullanıcı adi sifre

Modem kurulumu Kullanıcı adi sifre

Sizlere bugün modemler hakkin’da tedayli bilgiler vericez umarim sizlere vereceğimiz bu bilgiler sayesinde modeminizi ve kullanıcı adi sifre bir an önce sorunsuz halledersiniz. Sayet modem kurulum hakkinda tam bilginiz yoksa sayfamızda dakika basi bizlere yorum yaparak bilgi alabilirsiniz sizlere yardimci olmak ve modeminizi nasıl kurucaginiz hakkinda tüm tedaylari sizlere acıkliyacağiz umarım bu konumuz sizlere faydali bir bilgi olur.

Öncelikle bir modem kurulum sizlere tüm tedaylari kagıt listelemektedir. Bazen bunlari siz isteseniz istemeseniz de sorunlar kendiliğinde olur. Kullanıcı adi sifreleri sizlere liste halinde verelim öncelikle ne tür modem kullandığınızı bilmelisiniz.

Türk Telekom(TTnet) Modem Arayüz Kullanıcı Adı Şifresini Bulma

İhtiyaçtan dolayı modem arayüzüne girmek zorundasınız ve kullanıcı adı – şifrenizi hatırlamıyorsunuz. Eğer şifrenizi değiştirmediyseniz bir nebze şanslısınız. Aşağıda bazı fabrika ayarlarından gelen şifrelerden paylaşacağım , bunları deneyerek bulabilirsiniz.

kullanıcı adı : admin – şifre : ttnet

kullanıcı adı: admin – şifre : admin

kullanıcı adı: admin – şifre : turktelekom

kullanıcı adı: admin – şifre : 1234

           Modem Fabrika ayarlarina nasıl yapılır

turktelekom modem resetlemek

turktelekom modem resetlemek

 

Kullanıcı adi ve sifre nasıl mı alıcaksınız. İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606’ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Yani şu şekilde olacak

SIFRE hizmetnumarası

bu mesajı 6606’ya göndereceksiniz.

budurumda hizmet numaranızı bilmiyorsanız sayet

TTNet Hizmet Numarası Öğrenme

Sizlere burada aşağıda verdim müsteri hizmet numarasını arayıp tedayli bilgileri hemen alabilirsiniz.  444 1 444  numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri