yandex

Mobil sohbet kolay ve hızlı

Mobil sohbet kolay ve hızlı

Merhaba sizlere mobil sohbetin kalitesi ile birlikte, sohbet odalarına giriş nasıl yapılır konusunda biraz bilgi vermek istiyorum. Mobil sohbet denince aklınıza gelen tek şey sadece sohbet olduğudur fakat bu sürümün sizlere sohbete giriş için kolaylaştırıcı özelliği olan bu yazılım sizlerin cepten yada Android tablet cihazından kolaylıkla bağlanma şeklidir.
Bazı insanlar arasında dolaşan İnternet kotasının yediği gibi bilimselliği kanıtlanmamış bazı söylentiler mevcuttur. Ki farz edelim bu sohbet bağlantısı İnternet kotasını yemekte, ama bunun Wifi ile bağlanıp bu kota meselesini çözmüş bulunmaktayız. Ayrıca Wifi açık olmadan mobil sohbet odasına giriş yaparak sadece üst kısımda bulunan radyo çal kısmını işaretlemeniz durumunda gine söylüyorum aman aman bir kota harcanmamaktadır.

mobil giriş

mobil giriş paneli görüntüsü

Üst kısımda kırmızı çizgi ile işaretli alan radyo dinlemeniz içindir buna tıkladığınızda radyonuz otomatik olarak çalmaya devam edecektir. Eğer dinlemek istemezseniz tekrar işaretli olan yere bir daha işaretleme yapmanız durumunuzda radyonuz kapalı duruma gelecektir.

Ayrıca sitemizde mobil girişi gibi bir resim yada bağlantı bulunmamaktadır, ama sizler sohbet etmek isterseniz sohbete başla kısmına tıklayarak oto join olarak sizlere mobil sohbet odalarına yönlendirme yapacaktır. Sormak istediğiniz soru ve düşüncelerinizi bizlere yazmayı unutmayınız.

Sizlere bu gününüzde sağlıklı başarılı bir hayat sürmeniz dileğiyle

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ