Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Manisa’da İmam ve Eşi ahırda ölü bulundu

Manisa’da İmam ve Eşi ahırda ölü bulundu

Manisa haberleri cinayet! Manisa’nın Gördes ilçesi olarak bilinen, imam Hasan Arslan ve eşi Fatma Arslan yakınları tarafından ölü bulundu.

Gördes ilçesinde ikametga eden imam Hasan Arslan ve eşi Fatma Arslan yakınları tarafından ahır’da ölü bulundu. Manisa Gördes’in kırsal Karayağcı Mahallesi’ndeki camide 20 yıldır imamlık yapan Hasan Arslan (52) ile eşi Fatma Arslan (49), bugün saat 08.30 sıralarında, evlerine 35 kilometre mesafede olan kırsal Benliali Mahallesi’ndeki ahırda, yakınları tarafından kanlar içinde bulundu. Yakınlarının durumu polis’e bildirmesi üzerine olay yerine gelen jandarma, ayakları bağlı olan çiftin çenelerinin altından av tüfeğiyle vurulmuş olduklarını öğrenildi.

Manisa'da İmam ve eşi ölü bulundu

Manisa’da İmam ve eşi ölü bulundu

Jandarma ekipleri 2 çocuk annesi Fatma Arslan’ın cep telefonundan bugün saat 04.00 sıralarında, ağabeyinin kızına ‘İntiharımızdan kimse sorumlu değildir’ yazılı bir mesaj gönderildiğini, notu sabah uyandığında fark eden yakınlarının da önce evlerine, ardından ahıra kontrol için geldiklerinde çiftin cesetlerini gördüklerini belirledi.

Ayaklarının bağlı olması nedeniyle ölümleri şüpheli bulundu cinayet olayın kim ve kimler tarafından işlendiğini veya nasıl olduğu öğrenmek için çiftin cesetleri, otopsi için savcı ve jandarmanın olay yerindeki incelemelerinin ardından, İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Ölen çiften Fatma Arslan’ın aslen Benliali Mahallesi’nden, eşi Hasan Arslan’ın ise Doğanpınar Mahallesi’nden olduğu öğrenildi. Çiftin ölümü yakınları ve sevenlerini üzüntüye boğdu. Jandarmanın olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri