Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Kuzey Marmara Otoyolu nerede?

 (Kuzey Marmara Otoyolu (Mahmutbey-Odayeri-Kurtköy Kesimi), Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde bulunan bir otoyoldur.

Otoyol, İstanbul’da Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Avrupa yakasından Anadolu yakasına transit geçiş sağlamaktadır. İki kıta arası transit geçiş yapacak ağır vasıtaların  ‘yı kullanması ile İstanbul içindeki çevre yolları olan ( ) ve ( ) trafik yükünün azaltılması ve Trakya’da trafik yükü yüksek olan  ile Doğu Marmara’da yoğun bir trafiğe sahip olan  ‘e alternatif yolların oluşturulması hedeflenmiştir.

 ,  üzerinden İstanbul Yeni Havalimanı’na ve Osmangazi Köprüsü’nü içeren  ‘e de bağlantı sağlayacaktır.

KUZEY MARMARA OTOYOLU GÜZERGAH BİLGİLERİ

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nin Avrupa kesimleri, Silivri ilçesinin Alipaşa semtinde bulunan Kınalı kavşağında başlayıp Üçüncü Boğaz Köprüsü mevcut bağlantı yollarının (Kesim 3) başladığı Eyüp ilçesi Odayeri semtinde sona ermektedir. Proje’nin Asya kesimleri, İstanbul’un Pendik ilçesinde Kurnaköy’de (Paşaköy Kavşağı’nın güney-güneydoğusunda) başlayıp Sakarya’nın Akyazı ilçesinde Akyazı TEM Kavşağı’nda sona ermektedir.

Proje’nin güzergâh uzunluklarına ait bilgiler aşağıda verilmektedir:
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri