Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Kediye 200 Milyon Dolar Miras Kaldı

Kediye 200 Milyon Dolar Miras Kaldı

Dünyanın en zengin kedisi, Bir kedi tam 200 milyon dolarlık servet kaldı. nasıl olur duyar gibiyim bu kedi tam 200 milyon dolarlık bir serveti var ve dünyanın en zengin kedisi artık. giness rekorlar kitabında bile girdi girecek 🙂 Ünlü modacı hayatını kaybetti için 85 yaşında hayatını kaybeden ünlü modacı Karl Lagerfeld’in yaklaşık 200 milyon dolarlık mirasının Choupette adlı ünlü kedisine kalabileceği belirtiliyor. Kedinin, varis olarak gösterilmesi halinde Alman yasaları mirasın kediye kalmasına izin verebilir.

Kediye 200 milyon dolar bir servet inanılmaz ama gerçek. bir kedi o kadar para eder mi ? yorumları alt kısımda yazınız.
Karl Lagerfeld 200 milyon dolar bıraktı kedi

Karl Lagerfeld 200 milyon dolar bıraktı kedi

Kedisini çok sevdiğini söylemişti.

BBC’nin haberlerine göre, Fransız moda evi Chanel’in yıllarca moda direktörlüğünü yapan Alman tasarımcı, 2012 yılında şayet yasalar kabul etseydi ben ve kedim olarak “Yasal olsaydı kedimle evlenirdim Bir kediye aşık olabileceğimi hiç düşünmemiştim” bir adamın kedisine aşık olup ve evlenmek istemesi her ne kadar doğru yanlış bilinmez ama bu tür vakaalar her zaman olmasa bile nadiren dünyamızda kedi,köpek,at,tavşan,yılan’a aşık olan binlerce insan var..Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri