Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

İstanbul Ankara kar Esareti

İstanbul Ankara kar Esareti

Meteoroloji’nin cumartesi ve pazar istanbul’da ve Ankara kar yağışı beklemektedir.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün cumartesi pazar günü tahminlerine göre, hafta sonuna doğru İstanbul’da kar bekleniyor. Meteoroloji’nin internet sitesinden tahmini resim de görmüş olduğunu alanları haritalı 5 günlük tahminde, cumartesi günü ve pazar günü, İstanbul başta olmak üzere Trakya ve Marmara Bölgesi’nin çevresi kar etkisi altına göstereceğini bildirdi.İstanbul Ankara kar Esareti

İstanbul Ankara kar Esareti

İstanbul En çok Kar ne zaman yağdı?

İstanbul Ankara kar Esareti İstanbul’da 1987 kışı İstanbul’lular için güzel bir kar’ın başlangıcı olup daha sonra kabus gibi bitmişti. Bunun sebebi ise günlerce süren kar çilesiydi. İnsanlar artık kar tipi görmekten bıkmıştı. İşte 1987 kışına dair detaylar…

Meteoloji genel müdürlüğü hava durumu

Meteoloji genel müdürlüğü hava durumu

İstanbul’da Takvimler 4 Mart 1987’yi gösterirken. Meteoroloji o gün İstanbul’da hava sıcaklığının 9 derece olacağını duyurmuştu, istanbul’da kar’ın 4 Mart 1987 gecesi sıcaklık derecesi -4 dereceye kadar inmişti.

istanbul En çok ne zaman yagmıstı

istanbul En çok ne zaman yagmıstı

Hiç kimsenin tahmin bile etmedi kadar kar yağması insanları tedirgin etmişti. Düşünün normalde kar yağması 1 2 gün bulurken bu sefer aylar sürmesi sizce normal mı? meteoroloji müdürü ile birlikteydi, kar kalınlığını canlı yayında 86 cm olarak ölçtüler bu kar sıradan bir kar yağışı olmadığını geç anladılar.

6-7 Mart gibi kar azda olsa hafifledi insanlar bu durum sevinirken her şey normale dönüyor diye düşünürken 8 Mart sabahı tekrardan inanılmaz bir tipi başladı.

istanbul Kar esareti

istanbul Kar esareti

TRT haber ajansı, herkesin tüm gün eve hapis olduğu için tam gün yayın yapma kararı verdiğini duyurdu

Maalesef o sene günlerce ara vermeden yağan kar yüzünden İstanbul’da 26 kişi hayatını kaybetmişti.

istanbul soguk kar havası

istanbul soguk kar havası

Bir süre sonra yiyecek bulamayan kurt sürüleri istanbul göbeği’inde şehre indi.
İstanbulda kurtlar şehre indir

İstanbulda kurtlar şehre indir

Bir tek aç kalan insanlar diyildi. Ekmek sıkıntısını sadece insanlar çekmedi. O sene aralıksız yağan kar yüzünden kurtlar da şehre inip yiyecek aramak zorunda kaldı.

Şehre inen aç kurtlar

Şehre inen aç kurtlarBenzer Yazılar

1 Yorum

  1. baran

    20 Şubat 2019 at 17:55

    Istanbula kâr yağacak istanbulda olmak.ne güzel olurdu. Şimdi bende görmek isterdim. şubat ayın sonu geliyor ama daha kar var. Bu sitede her haberi veriyor hem sohbet sitesi hemde haberleri veriyor cok guzel bir sote kurucusuna tsk ederiz.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri