Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Hukuka Aykırı Bildirim

Hukuka Aykırı Bildirim

Maxsohbet.Com hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

Maxsohbet üyelerinin ve kullanıcılarının oluşturdukları içerik bakımından 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun”da tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

Maxsohbet kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Maxsohbet, hukuka aykırı içerikler ile 3. Kişilerin haklarının telif ve ihlal edildiği düşünülen içeriklerde “iletişim yolu mesaj atabilirler”

Maxsohbet içerisindeki bazı içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da meslek birlikleri,
.İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,
.Gerçek kişi ise iletişim bölümden bizimle irtibat kurabilirler.
.Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu bizimle iletişim adreslerimizden irtibat kurmak için mesaj bölüm doldurması zorunludur.

Maxsohbet İletişim bölüm’ünden bildirim yapabilirler. Bu elektronik iletişim adresine ulaşan talep ve şikayetler hukuk servisi tarafından incelenerek sizlere, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler Maxsohbet sisteminden en kısa sürede çıkarılacak ve muhataba bilgi verilecektir.

Sohbet siteleri