Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Gözleri Büyük Gösteren 4 Makyaj Hilesi

1- GÖZ KALEMİ

Gözlerinizi daha iri göstermenin en bilindik yolu gözlerinizin içine açık renk göz kalemi çekmektir. Yalnız göz sıvımızdan dolayı gözün içerisine çekilen kalem oldukça kolay çıkabilir. Her zaman tazelemek yerine açık tonlarda far ya da pudra yardımı ile kalemi sabitlemelisiniz.

MAKYAJ YAPMADAN BAKIMLI GÖRÜNMEK İÇİN 6 İPUCU

2- KİRPİK KIVIRICISI

Gözlerinizi büyük göstermenin en etkili kirpik kıvırıcısı ile kirpikleri kıvırmaktır. Böylece göz kapaklarınız arasında ki mesafe açılacaktır.

3- GÖZ PINARLARINI AYDINLATMA

Gözlerinizi daha iri göstermek için yapabileceğiniz en büyük makyaj hilesi göz pınarlarınıza highlighter sürmek. Böylece gözleriniz daha aydınlık ve geniş duracaktır.

ALLIĞINIZI EVDE YAPABİLİRSİNİZ! 2 MALZEMELİ ALLIK TARİFİ

4- KISA KAŞLAR

Gözlerinizim daha büyük görünmesini istiyorsanız ve göz yapınız küçükse kaşlarınızı uzun ve kavisli kullanmamanızı öneririz. Böylece göz çevreniz aydınlanacaktır.

MAHMURE ÖZEL

Yayın tarihi: 06.03.2019Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri