Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Fenerbahçe Zenit Avrupa Ligi maçı saat kaçta

Fenerbahçe Zenit Avrupa Ligi maçı saat kaçta

Bu akşam sizlere Avrupa ligi Maçı olan Fenerbahçe Zenit maçı hangi kanal’da ve saat kaçta,hangi kanalda sizlere bilgilendircez. Fenerbahçe Zenit Maçı tüm tedaylari Hepsi Burada bizi takip etmeyi ve yorum atmayı unutmayiniz

Fenerbahçe Zenit Maçı saat kaç’ta

Fenerbahçe Zenit maçı saat 20:55’de bu akşam oynanacak olan avrupa ligi fenerbahçe mi,Zenit mi Hangi takım galip gelecek Yorumlarinizi simdiden atın maçın skor’u ve kim galip gelicek düşüncelerinizi alalım. Maç türkiye Saati 20:55 de kadiköy stad’ında ilk düdük çalıncak.
UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk karşılaşmada Fenerbahçe, Rus temsilcisi Zenit’i kendi evinde ağırlayacak. 12 Şubat Salı günü saat 20.55’te oynanacak olan karşılaşma Bein Sports HD 1 kanalından canlı izlenebilecek.

Fenerbahçe zenit macı saat kacta

Fenerbahçe zenit macı saat kacta

Fenerbahçe avrupa’da devam etmek için Kadıköy’de galibiyet almasi lazım. Fenerbahçe, Zenit karşısında en iyi mücadelesini vermeye hazır olduğunu birkez daha bildirdi. Galibiyet odaklı ilk 11’i sahaya sürecek olan Fenerbahçe, Avrupa Kupalarında evinde oynadığı son 16 maçta sadece 1 kez mağlubiyet yaşadı. Peki Fb bu akşam zenit’le oynayacak maç’ta galip gelecek mi? Fenerbahçe Zenit maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? Sizlere maç hakkın’da tüm ayrıntılari listelicez.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri