Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

En iyi filmler

En iyi filmler

En iyi yabancı filmler Sizlere derledik. Her yıl dünyada binlerce film çekiliyor. Günümüz de bir çok kullanıcı Google’de sayfalarında en iyi filmler veya en iyi yabancı film seyret veya film izle yazar. Ama ne yazık ki aradığı film bulamayıp saatlerce zaman kaybına neden olur.
Günümüz de binlerce film izle siteleri mevcuttur. Sizlere daha fazla zaman kaybettirmeden ve önemli bir zamanınızı film aramak yerine sizlere en iyi filmler kategorisini sizlere burada tek tek anlatarak izleyiniz.

En iyi Filmler

Yıldızlar Arası
bilimin ve tekniğin sınırlarından sürdü film bir tanesi uzay filmleri.

Yıldızlar Arası filmi

Yıldızlar Arası filmi

Yarının Sınırında
Uzaylıların dünyamızı istila etmesi ardından dünyadaki tüm ordular birleşerek dünyayı kurtarmak için savaşmaya başlarlar.

Yarının Sınırında

Yarının Sınırında

Marslı
Marslı film Muhtemelen izlemeyen yoktur ama izlemeyenler için mutlaka ölmeden önce izlenmesi gereken bir film bu, Bir mars görevi sırasında öldü diye uzay’da tek başına kalan ve ekip arkadaşları öldü diye onu bırakıp geri dün meye çalışan ekip arkadaşları sonra dan haber alıp yaşadığı için mutlu bir serüven başlıyor.
Marslı, Ridley Scott tarafından yönetilen 2015 yapımı bilim kurgu türündeki ABD filmi. Drew Goddard tarafından yazılan senaryo, Andy Weir tarafından 2011’de yazılan aynı adlı romandan uyarlandıMarslı film izle

Marslı film izle

Hayalet Sürücü
Bu film ise bir adam tarafından kendisine güç verip çok iyi bir motor performans oldu için kendisine bu güç verildi ve seçilenlerin arasına girdi. Yıllar sonra ortaya çıkarak bizleri kurtarmak için bu güç sana verildi deyip bu nedenle hayalet sürücü’ün başta babası ölümüne neden oldu.filmin devamı için mutlaka izlemeniz gereken bir film

Hayalet Sürücü

Hayalet Sürücü

Yüzüklerin Efendisi
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, Peter Jackson’ın yönettiği Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin birinci filmidir ve 2001 yılında gösterime girmiştir. J. R. R.

Gösterime giriş tarihi: 21 Aralık 2001 (Türkiye)
Bilet gişesi: 871,5 milyon USD

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi

Yeşil Yol
Yeşil Yol 1999 yapımı dram filmidir. Yönetmeni ve senaristi Frank Darabont’tur. Film Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Film, En İyi Film Akademi Ödülü, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülü, En İyi Uyarlama Senaryo Akademi Ödülü ve En İyi Özgün Müzik Akademi Ödülü’ne aday gösterilmiştir.

Yeşil yol

Yeşil yol

Avatar filmi
Avatar, 2009 ABD-Birleşik Krallık yapımı destansı bir film olarak bilim kurgu filmi. Filmin senaryosunu Titanik, Yaratık, Terminatör filmlerinin yönetmeni James Cameron yazmış ve filmi yönetmiştir. Üç boyutlu sinema tekniği ile çekilmiştir. 18 Aralık 2009 tarihinde gösterime girmiştir.

Avatar filmi

Avatar filmi
deadpool
Ünlü Marvel çizgi roman krakterı’den sinemaya uyarlanan film, alışımın oldukça dışında nevi şahsına münhasır bir süper kahramanın sıra dışı intikam öyküsü anlatıyor

Deadpool

Deadpool

Cezgiz Han
Cengiz Han, Moğol komutanı, hükümdar ve Moğol İmparatorluğu’nun kuruyucu komutanı. Cengiz Han, 13. Yüzyılın başında Orta Asya’daki tüm göçebe bozkır kavimlerini birleştirerek bir ulus haline getirdi ve o ulusu Moğol siyasi kimliği çatısı altında topladı. Ayrıca cengiz hanın film’inde çalan şarki ak parti seçim müziği bir ara gündeme gelmişti.

Cengiz han Büyük komutan

Cengiz han Büyük komutan

Game of thrones
Game of Thrones, David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO’da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin’in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı’ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır.

game of thrones

game of thronesBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri