Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Çakmakla Oyniyan köpek ev yaktı

Çakmakla Oyniyan köpek ev yaktı

Bir Köpek’ in. kibrit’i ağzına alıp çiğnemesi sonucu kendi yatağını ateşe vererek yaktı. olmaz demeyin kibritle oynayan bir köpek ev yaktı. sizlere bu konumuzun dünya turu adlı yazımızla sizlere bir köpeğin bir evi nasıl yaktığını ve ne kadar dikat etmemizi bir kez daha dikatli olmamız gerekli olduğunu ıspatladi.

Yukon Ateşi Mareşal’in Ofisi, geçen ay Lorne Dağı’nda bir ev ateşinin , “her yere grev” tipi kibrit kutusunun çiğnendiği bir köpek tarafından başladığını söyledi.

Çakmakla Oyniyan köpek ev yaktı

Çakmakla Oyniyan köpek ev yaktı

Dennis Berry, hiçbir insanin ve hayvanın yaralanmadığını, ancak evde çok büyük duman hasarı olduğunu söyledi.

Berry, “Açıkçası bir köpeğin kendi köpek yatağına ateş’e vermesi bir kaçış planı yaptığnı düşünüyor.

Bunun uyarısı, kesinlikle tatil sezonuna girdiğimizden, ancak yılın herhangi bir zamanında, yangına başlamanın çok kolay olduğu ve bir paket kibritle çiğneyen bir köpeğin kolayca ateş açabileceği” şeklindedir.


kibritle oynayan bir köpeğin ateşe başlamasından sonra insanları dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Dennis Berry, “Açıkçası bir köpeğin kendi köpek yatağına ateş açtığında bir kaçış planlaması yeterince kolay” diyor. (Yukon Fire Mareşal’ın Ofisi tarafından gönderildiBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri