Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Bikini Siparis verdi Yerine 120 bin tl altın geldi

Bikini Siparis verdi Yerine 120 bin tl altın geldi

dünya genelinde Her ne kadar Garip seyler olmaz demeyin Fransa’nın Vannes şehrinde yaşayan bir adam 27 yaşındaki Julien Chagnot’ya, karısı için sipariş verdiği bikini yerine 120 bin lira değerinde külçe altın cargo’la kendisine teslim edildi.

Fransa’da bir adam, internetten beyendiği bikini eşine almak istedi. Sipariş verdiği bikini kargosunda bikini yerine karmaşa sonucu külçe külçe altınlarla karşılaştı. Kuryeden siparişini teslim alan adam, paketi açtığında büyük bir şok yaşadı.

Bikini Siparis verdi Yerine 120 bin tl altın geldi

                       Bikini Siparis verdi Yerine 120 bin tl altın geldi

Kurye’den aldi siparis ağır olduğunu fark etti

Chagnot, geçen cumartesi evine gelen bir kuryeden siparişini teslim aldı.”İmzaladığım pakete çok fazla dikkat etmedim, çünkü aslında karım için bir bikini bekliyordum.” diyen 27 yaşındaki genç, paketin büyük olmadığını ama ağırlığında bir farklılık hissettiğini söyledi.

Polisler Bu durum’dan ütürü Adamı Tebrik ettiler

Paketin üzerindeki adresin kendisininki olmadığını fark eden genç adam, 2 kilometre uzaklıktaki altınların gerçek sahibinin evine gitse de bulamadı. Paketi karakola teslim eden Chagnot, polislerin kendisini tebrik ettiğini söyledi.

27 yaşındaki genç, daha sonra altınların sahibi koleksiyonere telefonla ulaşıp olan biteni anlattıktan sonra polis merkezindeki siparişine ulaşabileceğini aktardı. Chagnot’un, marttaki Vietnam gezisi için verdiği bikini siparişi ise hala teslim edilmedi.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri