Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Başakşehir’den tranfer Premier Lig’e

Medipol Başakşehir’in 23 yaşındaki orta sahası İrfan Can Kahveci, henüz transfer dönemi başlamadan, Avrupa’nın dikkatini çekmeyi başardı. İngiltere’de scout üzerine kurulu soccersouls sitesi, İrfan Can Kahveci hakkında bir makale yayınlarken genç futbolcuyu, Premier Lig ekibi West Ham’a önerdi.
ANDERSON VE RICE İLE BİRLİKTE OYNAR
İrfan Can’ın Türkiye’de en çok parlayan genç futbolculardan birisi olduğunu belirten İngilizler, 23 yaşındaki futbolcunun West Ham orta sahasında Felipe Anderson ve Declan Rice ile birlikte oynamaya en uygun futbolcu olduğunu söylediler.
PREMIER LIG İÇİN UYGUN
Soccersouls sitesi, İrfan Can için ”Çok güçlü bir oyuncu. Ayaklarını da çok hızlı kullanıyor. Topu bir anda değiştirebiliyor. Harika bir saha görüşü var. Bu yeteneği ile pasları ölümcül olabiliyor. Uzun, diagonal pasları da çok kolaymış gibi yapıyor. Hücum ve savunma olarak Premier Lig’e uygun bir futbolcu.” sözleri kullanıldı.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri