Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Aloe Veralı Şampuan Tarifi

ALOE VERALI ŞAMPUAN

Malzemeler:

  • 300 ml damıtılmış su
  • 1/3 su bardağı kastil sabunu
  • Birkaç damla jojoba yağı
  • 1 su bardağı aloe vera jeli
  • 1 kapsül E vitamini yağı

ALOE VERA SUYU İÇMEK İÇİN 5 SEBEP

Hazırlanışı:

Bir tencereye rendelenmiş kastil sabunu ve suyu ekleyin, eriyene kadar karıştırın. Ardından aloe vera jeli, E vitamini yağı ve jojoba yağını ekleyin, iyice karıştırın.

Karışımı bir şampuan şişesine dökün. Şampuanı kullanmadan önce mutlaka çalkalayın. Aloe vera şampuanını buzdolabında 1 ay kadar saklayabilirsiniz. 

KURU CİLTLER İÇİN ALOE VERA MASKESİ

Aloe vera şampuanının faydaları

Bu şampuanın içinde yer alan her malzeme, saç için ayrı fayda sağlıyor. Jojoba yağı saçların hızla uzamasını sağlarken aynı zamandan nemlendiriyor, besliyor ve kepeklenmeyi önlüyor. E vitamini, saçlarda yağ üretimini ve pH seviyesini normalleştiriyor, kan dolaşımını artırıyor ve böylece büyümeyi destekliyor.

Aloe vera, anti-mikrobiyal ve mantar önleyici özelliklere sahip. Ayrıca, anti-enflamatuar özelliklerden dolayı saç derisini koruyor. Saçları yumuşatıyor ve ipeksi yapıyor.

MAHMURE ÖZEL

 Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri