Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

Aleyna tilki Seldan Bağcan birlikte

Aleyna tilki Seldan Bağcan birlikte

Aleyna tilki Seldan bağcanla bostanci birlikte sahne paylaştiAleyna Genç yaşta sahnelere damga gibi düştüğü bu sayede milyonlara hitap etmeye devam ediyor.Aleyna tilki çok sevdi selda bağcan’la birlikte sarkilar söyledi

Selda bağcan Aleyna tilki

Selda bağcan Aleyna tilki

Aleyna tilki kimdir

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı.

aleyna tilki kimdir

aleyna tilki kimdir

Selda Bağcan Kimdir

Birçok konser teklifi alan Selda Bağcan kimdir? … Selda Bağcan 1948; Muğla doğumlu, Türk Halk Müziği sanatçısı ve bestecisi. Türk halk müziğinin ve protest müziğin önde gelen adlarından biri olan Selda Bağcan, müzik yaşamına 1971’de Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Mühendisliği öğrencisiyken başladı.

Selda Bagcan kimdir

Selda Bagcan kimdirBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri