Vazgeçilemeyen Maximum Sohbet
Odalarının adresi


Maximum Sohbet odaları ile binlerce insanı doyasıya sohbet ettirip. Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan insanları bir araya getirerek; yeni arkadaşlıklar ve yeni aşklar yaşamasını sağlayan sohbet odalarımıza katılarak, Türkiye'nin her yerinden bağlanan insanlarla sohbet edebilirsiniz.
kullanici
sifre

2 yıldız ilk kez şampiyonluk yarışı

Ara transfer döneminde 6 oyuncuyu kadrosuna katan Galatasaray büyük bir değişim içine girdi ve bunun sancılarını yaşamaya başladı. Ancak şu ana kadar bu isimlerden özellikle ikisi bekleneni veremedi.

10 milyon Euro bonservisle en pahalı yatırım olan Diagne sergilediği performansla büyük hayal kırıklığı yarattı. Yeni transferlerden en fazla forma giyen isim olan Marcao’nun Benfica ve Erzurum maçlarında yaptığı hataların bedeli ise ağır oldu. Bu iki oyuncunun ortak özelliği kariyerlerinde Galatasaray gibi şampiyonluğa oynayan büyük bir takımda oynamamış olmaları…

İLK KEZ ŞAMPİYONLUK YARIŞINDALAR

Macaristan, Belçika ve Çin’de dikiş tutturamayan Diagne, beklentilerin düşük olduğu Kasımpaşa’da harikalar yarattı. 1 yılda Kasımpaşa adına 32 gol atan Senegalli forvet, Galatasaray’da 5 maçta sadece penaltıdan 1 kez ağları sarstı.

Portekiz Ligi’nde sondan birinci sıradaki Chaves’ten gelen Marcao da kendisini ilk kez şampiyonluk yarışında buldu.

Geçen sezon başında transfer edilen Fernando-Maicon ikilisi Porto’da, Belhanda Montpellier’de şampiyonluk gördü, Mariano ise Sevilla ile Avrupa Ligi’ni kazandı. Feghouli de Valencia gibi baskının yüksek olduğu önemli takımlarda oynamanın tecrübesine sahip.

(Sabah)Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet siteleri