Bayan Sohbet Almanya Sohbet chat bayan odalari

Qualcomm Ülke Müdürü Barış Ruacan ile Yeni Snapdragon İşlemcilerini Konuştuk

Yaklaşan Mobil Dünya Kongresi öncesinde, Qualcomm Türkiye Ülke Müdürü Barış Ruacan’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, firmanın yeni nesil işlemcileri değerlendirildi.

Snapdragon 820, Snapdragon 625, Snapdragon 435 ve Snapdragon 425 işlemcileriyle neleri değişeceğini anlatan Barış Ruacan, yeni nesil LTE X16 modem ile de 1 Gpbs hızların mümkün olacağını belirtti.

Snapdragon 820 işlemcisi firmanın en üst düzey modeli olmakla birliklte 4 çekirdekli yapıda firmanın tamamen kendi özelliştirmesi ile geliştirilirken, önceki modele göre daha performans geliştirmelerine ek olarak, güç tüketimi konusunda da daha verimli olacak.

Snapdragon 625,435 ve 425 işlemcileri ise üst seviyedeki çok sayıda özelliği orta ve giriş seviyesinde yer alan telefonlarda kullanabilme imkanı sunacak olmasıyla dikkat çekiyor. 

MWC 2016 ve sonrasında yeni nesil bileşenleri barındıran cihazların da piyasaya gireceğini ifade eden Barış Ruacan ile yaptığımız röportajda, Qualcomm’un çalışmalarını konuştuk.

Kategori: yasam

Benzer Konular

Sanal Gerçeklik Gözlüğü sayesinde modellerle yüzebileceksiniz!

Sanal Gerçeklik Gözlüğü sayesinde modellerle yüzebileceksiniz!

Sanal Gerçeklik biz teknoloji tutkunlarının en çok merak ettiği donanımların başında geliyor. İlk fırsatta deneyimlemeye...

Almanya Bayan Sohbet

Almanya Bayan Sohbet

bayan sohbet almanya sohbet...

© 2013 Bayan Sohbet Almanya Sohbet chat bayan odalari sohbet en canli sitesi google de üst siralarda her daim

avrupa sohbet almanya sohbet bayan sohbet radyo sohbet

Yukarı